More Website Templates @ TemplateMonster.com - November 07, 2011!

Studio Renata Motto

• Kosmetické služby

Nabízíme své bohaté zkušenosti s ošetřením pleti. Využijte naše kosmetické služby.

• Míčkové masáže

Uvolnění svalového napětí, prokrvení pokožky a zmírnění celulitidy míčkovými masážemi.

• Homeopatie

Pomocí homeopatie pomáháme s různými obtížemi tam, kde klasická medicína selhává.

• Břišní tanec

Pořádáme pravidelné kurzy břišního tance. Pozitivní účinky na zdraví a psychiku.

Cvičení
Zdravotní a relaxační cvičení

Přijďte k nám udělat něco pro své zdraví, postavu, dobrou náladu a kondici! Cvičení odstraní vaše bolesti zad, krční a bederní páteře a další zdravotní problémy a pomůže proti stresu.

V našich hodinách cvičí maximálně 5 žen, což zaručuje individuální přístup ke každé klientce.



Kosmetické služby
Kosmetické služby

Nabízíme jak základní kosmetické ošetření, tak hloubkové čištění pleti, peeling, aplikace kosmetické masky nebo úpravu obočí. Možnost při objednání domluvit i další úkony například barvení řas, obočí, depilaci voskem. Nabízíme také lymfatickou masáž obličeje a další úkony.
30ti letá praxe.



Modelace nehtů akrylem
Modelace nehtů akrylem

Nabízíme modelaci nehtů akrylovou pryskyřicí, dále modelaci permanentní francouzské manikůry, zajímavé zdobné efekty jako "praskací lak" a pedikúru.



Přístrojové lymfodrenáže
Přístrojové lymfodrenáže

O lymfodrenáži jste již jistě slyšeli - jedná se o příznivou proceduru, která zrychluje odvádění škodlivin z organismu. Při lymfodrenáži se aktivuje tok lymfy v lymfatickém systému, který je významnou součástí imunitního systému. Přístroj Lymphastim máme v samostatné, uzavíratelné místnosti, takže budete relaxovat v klidu a soukromí.



Manikúra, p-shine
Manikúra, p-shine

Nabízíme klasickou a francouzskou manikúru, dále japonskou manikúru p-shine a regenerační parafínové zabaly na ruce.



Míčkové masáže
Míčkové masáže

Míčkové masáže provádíme speciálními masážními míčky s měkkými hroty. Přispívají k uvolnění svalového napětí a prohřátí a uvolnění svalových skupin. Míčkové masáže jsou prospěšné pro léčbu celulitidy.



Kosmetika AVON a ORIFLAME
Kosmetika AVON a ORIFLAME

Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodné kosmetiky pro Vás. Pokud máte zájem, můžete si u nás zakoupit kosmetiku značek AVON a ORIFLAME. Poskytneme vzorky výrobků na vyzkoušení. Možnost vrácení ev. výměny zboží je samozřejmostí.



Homeopatická léčba
Homeopatie

Klasická homeopatie má velmi dlouhou historii. Na rozdíl od farmakologických přípravků nemá vedlejší účinky a homeopatika nezatěžují organismus toxickými látkami.

Homeopatie se osvědčuje tam, kde klasická léčba selhává. Pomáhá například při chronických obtížích, alergiích nebo exkzémech, ale i neplodnosti a poruchách spánku.



Břišní tanec
Břišní tanec

Břišní tanec má pozitivní účinky na zdraví a psychiku žen.

Pořádáme pravidelné kurzy břišního tance. Nabízíme klasický i moderní egyptský břišní tanec, tanec s hůlkou, se závojem, svíčkami.