Omlazující obličejová jóga

Individuální kurzy 60 min jen pro vás
Obličej má 57 svalů!

Možná jste to netušili. Svaly na obličeji se dají cvičit, stejně jako na těle! Možná Vás napadne otázka proč váš obličej potřebuje cvičení? Odpověď je jednoduchá. Svaly, které nepoužíváte ochabují. Tím je ovlivněna i pokožka a ochabuje také. Gravitace pak dokončí proces zkázy. Povolený ochablý sval stáhne dolů. Je tedy opravdu jedno kde svaly jsou, jestli na obličeji nebo na těle. Podívejte se do zrcadla a „skenujte“ svůj obličej od čela směrem ke krku. Co vidíte na jednotlivých partiích obličeje? Začněte čelem. Jsou na něm jemné nebo i viditelné vrásky a nebo dokonce tzv. mračivka? A co Vaše oči. Víčka začínají klesat nebo dokonce přepadávají? Oči se pomalu zmenšují? Pokračujte ke rtům, pozorujte nosoretní vrásky. Jejich délku, hloubku. Dvojitá brada? Nebo shledáváte problematickou konturu obličeje, tzv. buldočí tváře? Co můžete říci o svém krku? Objevují se na něm vrásky a pokožka je povolená? Pokud jste si nad kteroukoliv ze zmiňovaných oblastí povzdychla: “No to je přesně můj případ,“ pak pro vás jsou naše kurzy to pravé.

Mnoho lidí neví, že má v obličeji tolik svalů. Ale jen díky nim může lidská tvář vyjádřit takový rozsah výrazů. Pouze na obličeji máme dva druhy svalů: mimické, které vyjadřují emoce a svaly žvýkací. již za několik týdnů vidíte první výsledky.

Obličejová jóga je série speciálních cviků, jejichž cílem je uvolnit a také posílit svaly na obličeji a na krku. Můžete ji provozovat v jakémkoli věku a v podstatě kdekoli. Pravidelné cvičení (nejlépe jednou denně) opravdu funguje

Jediné, co potřebujete, je pár minut denně a trochu soukromí.

Moje kurzy jsou individuální, budu se tedy věnovat pouze vám a specifickým požadavkům vašeho obličeje, vytvořím sestavu cviků přímo pro vás, tak aby výsledek byl co nejlepší.

Většina kurzů obličejové jogy nabízených na trhu jsou on-line. Jistě, ušetří to čas někam docházet, ale můj názor je: není nad osobní přístup

Objednáte se na konkrétní čas, který vám vyhovuje, ráda se vám budu věnovat kdykoliv v pracovní dny, dle volných termínů.

Pokud vám nevyhovuje přijít na kurz sama, je možné se zúčastnit s vaší kamarádkou, kolegyní, dcerou, maminkou ...ale jen ve dvou, ale to je opravdu maximum, aby byl prostor se vám opravdu maximálně věnovat.

Ceník
  Cena kurzu je 990,- Kč a obsahuje bonusy pro vás:
  • slevu 50% na 2 kontrolní lekce, které doporučuji po cca 3 týdnech a další po 2 měsících
  • podporu a rady po telefonu nebo on-line po dobu 2 měsíců od 1. kurzu

  Těším se na vás
  Renata

  Objednejte se na telefonním čísle 602 960 342.

  Foto
Objednání
Renata Lintnerová
Mobil: +420 602 960 342